Перейти до вмісту
(063) 277-35-95

Купити квартиру в Києві за програмою єОселя

У 2023 році в Україні з'явилася можливість купівлі квартири за програмою єОселя. Якщо коротко говорити про цю програму - це нова програма доступного кредитування житла, ініційована Президентом України.

Наразі скористатися програмою єОселя можуть:

  • Військовослужбовці за контрактом (захисники України, силовики та члени їхніх сімей);
  • Медичні працівники (фахівці та професіонали закладів охорони здоров'я державної та комунальної форми власності);
  • Педагогічні працівники (навчальних закладів державної та комунальної форми власності);
  • Наукові та науково-педагогічні працівники (навчальних закладів та наукових установ державної або комунальної форми власності).

Наразі програма "єОселя" набирає популярності і люди цікавляться умовами надання іпотеки. Ми не будемо детально розповідати про умови кредитування (Ви можете самостійно вибрати банк і прочитати їхні умови). Ми ж займаємося пошуком квартири для купівлі за програмою єОселя.

Як купити квартиру в Києві за програмою єОселя

єОселя для всіх під 7%

С 1 августа 2023 года Вы сможете воспользоваться программой доступного кредитования єОселя под 7%. Щоб купити квартиру достатньо зв'язатися з нашим ріелтором у Києві та зробити запит в якому буде вказано власні бажання щодо майбутньої квартири (місце розташування, район, поверх, кількість кімнат тощо).

Україна планує розширити програму доступної іпотеки "єОселя", як повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Тепер у програмі зможуть брати участь не тільки військові, правоохоронці, вчителі, медики та науковці, а й інші громадяни, які не мають власного житла. Для останніх пільгова річна ставка буде 3% у доларах і 7% у гривні, перший внесок - від 20%, термін кредитування - до 20 років. Шмигаль зазначив, що вже видано іпотечних кредитів на суму понад 1,2 млрд гривень. Очікується, що зміни в програмі активізують надання іпотеки та допоможуть українським сім'ям, які потребують житла, отримати його швидше.

"єОселя" - державна програма іпотечного кредитування житла в Україні, запущена в жовтні 2022 року. Спочатку участь у ній могли взяти тільки військові, силовики, медики, вчителі та науковці. З 1 серпня програма розширюється, і в ній зможуть брати участь й інші категорії громадян.

Основна перевага "єОселі" - можливість придбати житло в іпотеку під 3% для пільгових категорій і 7% для решти, тоді як банки пропонують ставки 15-25%.

Пільговою іпотекою зі ставкою 3% можуть скористатися українці, які:

У віці від 18 до 70 років на момент погашення;

  • Належать до однієї з пільгових категорій (військові, силовики, освітяни, медики, працівники освіти і науки, їхні сім'ї);
  • З 1 серпня - детективи і старші детективи Національного антикорупційного бюро, співробітники Державного бюро розслідувань, детективи і керівний склад Бюро економічної безпеки та їхні сім'ї;
  • Не володіють житлом або мають житло менше ніж 52,5 м² + 21 м² на кожного члена сім'ї додатково, або володіють житлом, яке розташоване в зоні бойових дій чи на тимчасово окупованій території;
  • Не беруть участі в інших чинних державних програмах забезпечення житлом;
  • Здатні платити за кредитом;
  • Не фігурують у санкційних списках.

Надіслати заявку